İskeçe Türk Birliği’nin gerçekleştirdiği “PAYLAŞIYORUZ” kampanyası tamamlandı
08-08-2018
İskeçe Türk Birliği’nin (İTB) bölgemizdeki ihtiyaç sahiplerine ve mültecilere yönelik gerçekleştirdiği ve her türlü giysi, kırtasiye malzemesi ve oyuncak bağışını kapsayan “PAYLAŞIYORUZ” kampanyası tamamlandı.
Fotoğraflar

İskeçe Türk Birliği tarafından toplanan mazlemeler, farklı tarihlerde dört kez göçmen ve mülteci merkezlerine gönderildi. Ayrıca toplanan malzemelerin bir bölümü de yine farklı tarihlerde İskeçe il genelinde tespit edilen ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı. İskeçe Türk Birliği yönetimi tarafından koordine edilen kampanyaya İskeçe Türk Birliği Kadınlar Kolu ile Gençlik Kolu da aktif destek sağladı.

2018 yılı Mart ayında başlatılan ve “Hepimiz Birimiz, Birimiz Hepimiz İçin Paylaşıyoruz” sloganıyla gerçekleştirilen kampanya çerçevesinde toplanan giysiler ve diğer malzemeler belirli aralıklarla ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

İskeçe Türk Birliği’nden yapılan yazılı açıklamada PAYLAŞIYORUZ kampanyasına katılarak, katkı sağlayan ve yardımların ulaştırılmasında emeği geçen herkese teşekkür edildi.

Kaynak: Gündem
Ekleyen: OA
Sayı: 1055
Haber Arama  

© 2015 Site Sahibi Gündem Gazetesidir.
info@gundemgazetesi.com