DEB Partisi’nden Narlıköy ziyareti
17-04-2019
Dostluk Eşitlik Barış (DEB) Partisi Genel Başkanı Çiğdem Asafoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri 12 Nisan Cuma günü Narlıköy’e ziyaret gerçekleştirdi.
Fotoğraflar

DEB Partisi Genel Başkanı Çiğdem Asafoğlu, Genel Başkan Yardımcıları Refika Adem, Metin Hacıosman, Genel Sekreter Yeşim Hasan, Gençlik Kolu Başkanı Burak Adil, Kadınlar Kolu Başkanı Duygu Mustafa ve MYK üyeleri Ali Hüseyin, Elif Mustafa, Mukaddes Sadık ile Emine Molla Narlıköy’e ziyarette bulundular. DEB Partisi erkek yöneticileri Cuma namazını köy camisinde kılarken Genel Başkan Çiğdem Asafoğlu ve diğer kadın üyeler Narlıköy kadınları ile birlikte sohbet ve istişarelerde bulundular.

Ayrıca Cuma namazı sonrası tüm DEB Partisi ekibi bir araya gelerek köy halkı ile sohbet etme imkanı buldu. Genel Başkan Çiğdem Asafoğlu yapmış olduğu konuşmada şu ifadeleri kullandı: "Resmi verilere göre ülkemizin en fakir bölgeleri İskeçe ve Rodop illeri. Ekonomik anlamda azınlığımız çıkmaza girmiş durumda. Bu çıkmaz halkımızı ne yazık ki göçe zorluyor, insanlarımız yurtdışına gitmek için adeta sıra bekliyor! Bu durum bizleri fazlasıyla üzmekte. Bu ekonomik geri kalmışlığa vurgu yapmak için 26 Mayıs’ta herkesi sandığa davet ediyoruz!"

Kaynak: Gündem
Ekleyen: HH
Sayı: 1058
Haber Arama  

© 2015 Site Sahibi Gündem Gazetesidir.
info@gundemgazetesi.com