İskeçe Türk Birliği Kadınlar Kolu’ndan Tekirdağ gezisi
12-02-2018
İskeçe Türk Birliği Kadınlar Kolu 10 Şubat Cumartesi günü Tekirdağ’a günübirlik bir kültür gezisi düzenledi.
Fotoğraflar

İskeçe Türk Birliği Kadınlar Kolu üyeleri ile yaklaşık 50 kadından oluşan grup ilk olarak Tekirdağ Etnoğrafya müzesini gezdi.

Ardından Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak`la Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Beşevler Sosyal Tesislerinde gerçekleşen yemekte bir araya geldiler.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak misafir kadınları Tekirdağ'da görmekten ve ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İskeçeli kadınlara Tekirdağ’la ilgili bilgiler veren Başkan Albayrak Tekirdağ'ın nüfusu 1 milyonu geçen iller arasına katıldığı söyledi.

Kadınların yaptığı çalışmalarla ilgili olarak da bilgiler edinen Başkan Albayrak İskeçeli kadınları güzel çalışmalarından dolayı tebrik etti ve onları her zaman Tekirdağ'da görmek istediklerini belirtti.

İskeçeli kadınlar Başkan Albayrak'a İskeçe'ye özgü hediyeler verdiler. Yemekte Tekirdağ Büyükşehir Belediye yetkilileri ile Türk Ocağı yöneticileri de hazır bulundu.

Grup, yemeğin ardından Tekirdağ’ın tarihi yerlerini gezerek alışveriş yaptı. Kadınlar Kolu ekibi aynı gün akşam saatlerinde İskeçe’ye döndü.

Kaynak: GÜNDEM
Ekleyen: OA
Sayı: 1051
Haber Arama  

© 2015 Site Sahibi Gündem Gazetesidir.
info@gundemgazetesi.com