İstanbul Meydan Sahnesi’ne büyük ilgi
10-02-2018
Gümülcine Belediyesi’ne bağlı Gümülcine Şehir Tiyatrosu (DİPETHE) ile İstanbul Meydan Sahnesi işbirliği sayesinde Gümülcineliler, Türkiye'nin ünlü tiyatro oyuncularının sahneye koyduğu oyunu izleme imkanı buldu.
Fotoğraflar

“Vay Sen Misin Ben Olan?” tiyatro oyunu 9 Şubat Cuma akşamı Gümülcine’de eski Rex sinema salonunda sahnelendi. Tuba Erdem, Deniz Oral, Ece Müderrisoğlu, Kemal Kuruçay ve Kemal Zeydan’ın rol aldığı oyunda, insanın yedisinde neyse yetmişinde de o olabileceği, iki farklı evliliğin üzerinden mizahi bir dille anlatıldı. Oyuncular, salonu dolduran izleyicileri hem güldürdü hem de düşündürdü.

Gümülcineliler oyuna büyük ilgi gösterdi. İki perdelik komedi oyununun biletleri kısa sürede satıldı.

İki saat süren oyunun sonunda Gümülcine Şehir Tiyatrosu Başkanı Sofia Meneselidu bir konuşma yaparak, İstanbul Meydan Sahnesi oyuncularına teşekkür etti.

Gümülcine Belediye Başkan Yardımcısı avukat Emre Ahmet de sahneye çıkararak belediye adına bir konuşma yaptı. Emre Ahmet, oyunculara ve oyuna büyük ilgi gösteren izleyicilere teşekkür etti.

Gümülcine Şehir Tiyatrosu Başkanı Sofia Meneselidu ve yönetim kurulu üyesi Mühendis Hasan Hasan, Gümülcine Belediye Başkan Yardımcısı Emre Ahmet oyuncularla hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Gecenin sonunda Gümülcineli tiyatroseverler de oyuncularla fotoğraf çektirdi.

Kaynak: G
Ekleyen: HE
Sayı: 1051
Haber Arama  

© 2015 Site Sahibi Gündem Gazetesidir.
info@gundemgazetesi.com