Önder Mümin Büyük Müsellim ve Bulatköy derneklerini ziyaret etti
09-02-2019
İleri listesi başkanı, Yassıköy Belediye Başkan adayı, Önder Mümin, Büyük Müsellim Kültür ve Folklor Derneğini ziyaret etti.
Fotoğraflar

Dernek yönetimi Önder Mümin ve İleri listesi Belediye Meclis ve Muhtarlar meclisi adaylarını samimi ve dosthane bir ortamda ağırladı. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan toplantıda Önder Mümin derneklerimize ve spor kulüplerimize verdiği önemi bir kez daha dile getirdi.

Önder Mümin ve liste üyeleri aynı gün Bulatköy Kültür ve Folklor derneğine ziyaret gerçekleştirdi. Samimi bir şekilde karşılanan adaylar ve dernek yöneticileri arasında belediye ve derneklerin yakınlaşması ve ortak faaliyetler düzenlemesi anlamında fikir alışverişinde bulunuldu.

Büyük Müsellim Kültür ve Folklor Derneği ve Bulatköy Kültür ve Folklor Derneği ziyaretlerinin ardından Av. Önder Mümin aşağıdaki açıklamalarda bulundu :

''Müsellimköy ve Bulatköy Kültür ve Folklor Dernek yöneticilerine bizleri samimi ortamda ağırladıkları için teşekkürü ediyorum. Listemizin belediyecilik anlayışında derneklerimizle yakın temas halinde olmayı umud ediyoruz. Programımızda yer alan, tüm faal derneklere yıllık 2.000 euro ekonomik destek vaadimizi kendilerine aktardık. Ayrıca Kiraz festivalimizin Bulatköy Derneğininin daha aktif rol alacağı bir ortamda devam ettirilmesi gerektiğini belirttik. Müsellimköy derneği çatısı altında Tütün festivali ve Barış festivalleri düzenleme projelerimizi dernek yöneticilerine aktardık. Şahsım ve İleri listesi üyesi arkadaşlarımızı dosthane bir ortamda ağırlayan dernek yöneticilerimize bir kez daha teşekkürü borç biliyorum.''


Kaynak: Gündem
Ekleyen: HH
Sayı: 1076
Haber Arama  

© 2015 Site Sahibi Gündem Gazetesidir.
info@gundemgazetesi.com