Önder Mümin okulları ziyaret edip öğrencilere hediyeler verdi
11-09-2019
Rodop iline bağlı Yassıköy Belediye Başkanı Önder Mümin, 2019 – 2020 eğitim – öğretim yılının başlamasıyla belediye sınırlarındaki köy okullarını ziyaret ederek öğrencilere kırtasiye malzemesi hediye etti.
Fotoğraflar

Belediye sınırları içinde yer alan Yuvacalı, Eşekçili, Gebecili ve Bulatköy Azınlık ilkokullarını ziyaret eden Mümin, öğrencilere başarılar dileyerek, okul çantası ve kırtasiye malzemeleri hediye etti.

Önder Mümin, yeni eğitim yılının ilk günü ilkokulları ziyaret ederek öğreten, veli ve öğrencilerle biraraya geldi ve eğitim yılında başarılar diledi. Belediye başkanı Mümin’in yanısıra belediye başkan yardımcıları da farklı köyleri ziyaret ederek, hediyeleri öğrencilere ulaştırdı.

Okullara ziyaret programı hakkında düşüncelerini dile getiren Yassıköy Belediye Başkanı Önder Mümin şunları kaydetti:

“Bugün sırasıyla Yuvacalı, Eşekçili, Gebecili ve Bulatköy Azınlık ilkokullarımızı ziyaret ettik. Bu anlamda 2019- 2020 eğitim ve öğretim yılı döneminin tüm velilerimize, çocuklarımıza, ve öğretmenlerimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Biz Yassıköy belediyesi olarak tüm Azınlık ilkokullarımızda gereken temizlik bakım ve onarım çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Bundan sonra da diğer eksiklerimizi tamamlamaya devam edeceğiz. Ayrıca bugün belediye sınırlarımız içerisinde yer alan tüm ilkokullarımızda 580 öğrencimize çanta ve kırtasiye malzemesi olmak üzere hediyeler dağıttık. Belediye başkanı olarak bu programın gerçekleşmesinde yer alan liste ve çalışma arkadaşlarıma ve belediye çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. 2019 2020 eğitim ve öğretim yılının batı Trakya Türk Azınlığı’na hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.”

Kaynak: Gündem
Ekleyen:
Sayı: 1083
Haber Arama  

© 2015 Site Sahibi Gündem Gazetesidir.
info@gundemgazetesi.com