Çocuklar anneleriyle birlikte doyasıya eğlendi
19-11-2019
Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği (BTAYTD) İskeçe Şubesi Kültür Merkezi’nde çocuk partisi düzenlendi. Etkinlik, 16 Kasım Cumartesi günü gerçekleştirildi.
Fotoğraflar

Etkinliğe Türkiye’nin Gümülcine Başkonsolosu Murat Ömeroğlu’nun eşi Aslı Ömeroğlu ve DEB Partisi Başkanı Çiğdem Asafoğlu da çocukları ile birlikte katıldı.

Çocuk partisi BTAYTD İskeçe Okutan Anne Projesi Koordinatörü Sevtap Hint 'in açılış konuşmasıyla başladı. Türkiye’nin Gümülcine Başkonsolosu Murat Ömeroğlu’nun eşi Aslı Ömeroğlu da yaptığı selamlama konuşmasında böyle bir etkinliğin düzenlenmesinin anneler ve çocuklar adına çok anlamlı olduğunu belirterek etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçen herkesi tebrik etti.

Çok yoğun bir katılımın olduğu çocuk partisinde, çocuklar ve anneleri, birlikte keyifli saatler geçirme imkanı buldular. Çocukların ve annelerin katılımıyla, "pamuk prenses ve 7 cüceler" masalı canlandırıldı. Çocukların yüzleri boyandı. Çocuklara çeşitli grup oyunları oynatıldı, anneler çuval yarışmasına katıldı, müzik eşliğinde çocuklar doyasıya dans etme fırsatı buldu. Ayrıca tüm çocuklara kitap hediye edildi. BTAYTD Kadınlar Kolu Başkanı Sevkan Tahsinoğlu, etkinlik için kitap bağışında bulunan İskeçe Müftülüğü'ne teşekkür etti.

Kaynak: Gündem
Ekleyen:
Sayı: 1076
Haber Arama  

© 2015 Site Sahibi Gündem Gazetesidir.
info@gundemgazetesi.com