Büyükelçi Özügergin’den Hacidakis ve Kerameos’a nezaket ziyareti
06-11-2019
Türkiye’nin Atina Büyükelçisi Burak Özügergin, Çevre ve Enerji Bakanı Hacidakis ile Eğitim Bakanı Kerameos’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Büyükelçi Özügergin 5 Kasım Salı günü Enerji Bakanı Konstandinos Hacidakis’i ziyaret etti. Özügergin’in ziyaretiyle ilgili olarak Türkiye’nin Atina Büyükelçiliği’nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi: “Büyükelçi Özügergin, Çevre ve Enerji Bakanı Sayın Konstantinos Hacidakis’e nezaket ziyaretinde bulunarak, görevinde başarılar dilemiş ve ortak ilgi alanlarına giren konular hakkında yararlı bir görüş alışverişinde bulunmuştur.”

Öte yandan Türkiye’nin Atina Büyükelçisi Burak Özügergin 1 Kasım Cuma günü Eğitim Bakanı Niki Kerameos’u ziyaret ederek görüştü. Atina Büyükelçiliğinin sosyal medya hesabından ziyaretle ilgili olarak “Büyükelçi Özügergin, Eğitim ve Din İşlerinden Sorumlu Bakan Niki Keramus’a nezaket ziyaretinde bulunarak, görevinde başarılar dilemiş ve ortak gündemde yer alan konularda görüş alışverişinde bulunmuştur.” paylaşımında bulunuldu.

Kaynak: Gündem
Ekleyen: OA
Sayı: 1083
Haber Arama  

© 2015 Site Sahibi Gündem Gazetesidir.
info@gundemgazetesi.com