Şiddetli yağış uyarısı!
21-11-2019
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Batı Trakya için şiddetli yağış uyarısında bulunuldu.

Batı Trakya genelinde 20 Kasım Çarşamba akşamından beri etkili olan yağışlara ek olarak 21 Kasım Perşembe (bugün) öğle saatlerinden itibaren kuvvetli yağış bekleniyor. Özellikle İskeçe ve Rodop illerini etkilemesi beklenen yağışların 22 Kasım Cuma günü öğle saatlerine kadar şiddetli bir şekilde devam edeceği belirtiliyor.

20 Kasım Çarşamba akşamından itibaren etkili olan yağışlar derelerdeki su seviyelerin yükselmesine ve özellikle tarım alanlarında sorunlar yaşanmasına sebep olurken, yetkililer daha da şiddetlenerek devam edecek olan yağışlar sebebiyle vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyardı.


ÖNDER MÜMİN: “TÜM BELEDİYE MENSUPLARIMIZI DİKKATLİ OLMALARI KONUSUNDA UYARIYORUM”

Beklenen yağışlar konusunda sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla halkı uyaran Yassıköy Belediye Başkanı Önder Mümin açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Özellikle akşam saatlerinden itibaren belediyemizde şiddetli hava şartları etkili olacak. Tüm belediye mensuplarımızı dikkatli olmaları konusunda uyarıyorum. Belediyenin tüm birimleri hazır vaziyette olacak. Yassıköy merkezde araba park edilmemesini rica ediyorum. Bilgilendirme amaçlı bu mesajı paylaşmanızı önemle arz ediyorum...”

Kaynak: Gündem
Ekleyen:
Sayı: 1076
Haber Arama  

© 2015 Site Sahibi Gündem Gazetesidir.
info@gundemgazetesi.com