21-06-2015
2 Aralık 1952’de Açılan Gümülcine CELAL BAYAR AZINLIK LİSESİ Mezuniyet Töreni
Muhterem hemşehrilerim;

Her yıl olduğu gibi bu yıl da “CELAL BAYAR LİSESİ” lise son sınıf öğrencileri için 10 Haziran Çarşamba akşamı Gümülcine’de belediye tiyatro salonunda mezuniyet töreni gerçekleştirildi.

Okul müdürü ve encümen heyetinin daveti üzerine biz de şahsen bu törende bulunduk. Çünkü, bu kardeşlerimiz Celal Bayar Lisesi’nin 2 Aralık 1952’de yapılan açılış töreninde bizim de bizzat bulunduğumuzu biliyorlar. İşte bu olaya saygı babından bizi de aralarında görmeleri için gereken nazik daveti yapmıştır bu arkadaşlar. Bu jestleri için kendilerine teşekkür ederiz.

***

TÖREN

Mezuniyet törenini fotoğraflarda da gördüğünüz gibi, çok ciddi bir çalışma sayesinde hiç eksiği olmadan, okulun adına yaraşır bir disiplin içinde yapıldı.

Bizim tek diyeceğimiz şudur. Bu şahane töreni düzenleyen encümen heyetine, okul müdürü sayın Tunalp Mehmet’e, Türk ve Yunanlı öğretmenlere kocaman bir “BRAVO” ve en içten duygularla “TEŞEKKÜR” ederiz.

Sevgili yöneticileri, müdürü, öğretmenleri ve geleceğin ilim insanları olacak olan “ÖĞRENCİLER” yolunuz açık, şansınız bol olsun.

Gelecek sizindir.
Haber Arama  

© 2015 Site Sahibi Gündem Gazetesidir.
info@gundemgazetesi.com