İskeçe Belediyesi’nde ilk kez 3 Türk başkan yardımcısı görev yapacak
09-09-2019
İskeçe Belediyesi’nde ilk kez üç Türk başkan yardımcısı görev yapacak. İskeçe’nin yeni belediye başkanı Manolis Çepelis, yeni dönemde görev yapacak belediye başkan yardımcılarını açıkladı.

İskeçe Belediyesi’nde ilk kez üç Türk başkan yardımcısı görev yapacak. İskeçe’nin yeni belediye başkanı Manolis Çepelis, yeni dönemde görev yapacak belediye başkan yardımcılarını açıkladı. İskeçe Belediyesi’nde ilk kez üç Türk azınlık mensubu belediye başkanı belirlendi. Buna göre toplam altı belediye başkan yardımcısından üçü Çepelis’in listesinden seçilen azınlık üyelerinden oluşuyor.
,
Levent Karaosman, Şaban Bandak ve Suha Bekiroğlu, İskeçe Belediye Başkan Yardımcısı olarak görevlendirildi. Manolis Çepelis başkanlığındaki İskeçe belediye yönetiminde diğer belediye başkan yardımcıları ise şöyle: Manolis Fanurakis, İannis Zerenidiz ve Apostolos Eleftheriadis.

İskeçe belediyesinde görev yapacak başkan yardımcıların sorumluluk alanları ise şöyle:

Manolis Fanurakis: Ekonomi ve Yönetim İşlerinden Sorumlu

Levent Karaosman: Sosyal Politika ve Yardımlardan Sorumlu

Şaban Bandak: Çevre ve Temizlik İşlerinden Sorumlu

Suha Bekiroğlu: Spor, Turizm, Kültür ve Eğitim İşlerinden Sorumlu

Bu arada başkan Çepelis’in yokluğunda bu görevi yapacak İskeçe Belediye Başkan Vekili olarak Manolis Fanurakis tayin edildi.

İLK MECLİS TOPLANTISINI LEVENT KARAOSMAN YÖNETTİ
Öte yandan İskeçe Belediyesi’nin yenilenen meclisinin ilk toplantısını belediye meclis üyesi ve başkan yardımcısı Levent Karaosman yönetti. Karaosman, iktidar listesinden en çok oyla seçilen belediye meclis üyesi sıfatıyla ilk meclis toplantısını yöneten isim oldu.Kaynak: GÜNDEM
Ekleyen: OA
Sayı: 1082
Haber Arama  

© 2015 Site Sahibi Gündem Gazetesidir.
info@gundemgazetesi.com