Başkonsolos Ömeroğlu’ndan Belediye Başkanlarına ziyaret
16-09-2019
Türkiye'nin Gümülcine Başkonsolosu Murat Ömeroğlu, göreve başlayan yeni belediye başkanlarını makamlarında ziyaret ederek, başarı diledi.
Fotoğraflar

Başkonsolos Murat Ömeroğlu, Rodop ilinde yeni seçilmiş yerel yöneticileri ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledi.

Ömeroğlu, 12 Eylül Perşembe günü Gümülcine Belediyesi’ne gerçekleştirdiği ziyarette yeni seçilen belediye başkanı Yannis Garanis ile görüştü.

Başkonsolos, belediye başkanıyla bir süre sohbet ederek kendisini tebrik etti ve dört yıllık dönemde kendisine ve ekibine başarı diledi.

Gümülcine Belediye Başkanı Garanis ile Başkonsolos Ömeroğlu arasında gerçekleşen görüşmeye, başkan yardımcısı Emre Ahmet, meclis üyeleri Mesut Mehmet, Rıdvan Molla İsa, Ercan Köse ve eski dönem meclis üyelerinden Sibel Mustafaoğlu da katıldı.

BAŞKONSOLOS ÖNDER MÜMİN VE RIDVAN AHMET’İ DE ZİYARET ETTİ

Aynı gün Yassıköy Belediye Başkanı Önder Mümin’i de ziyaret eden Ömeroğlu yeni seçilen Önder Mümin ile çalışma arkadaşlarını tebrik etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Yassıköy Belediye Başkanı Önder Mümin ile Başkonsolos Ömeroğlu arasında gerçekleşen görüşmeye, başkan yardımcıları Mehmet Arif, Ercan Mümin, Oktay Yaluç ve Ozan Ali katıldı.

Türkiye Cumhuriyeti Gümülcine Başkonsolosu Murat Ömeroğlu, 13 Eylül Cuma günü Kozlukebir Belediye Başkanı Rıdvan Ahmet’i ziyaret etti. Ömeroğlu, belediye başkanı Rıdvan Ahmet ile çalışma arkadaşlarını tebrik etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Kozlukebir Belediye Başkanı Rıdvan Ahmet ile Başkonsolos Murat Ömeroğlu arasında gerçekleşen görüşmeye, meclis başkanı İsmail Molla Ali Mehmet, belediye başkan yardımcıları Serdar Mehmet, Ali Haseki ve meclis üyesi Engin Ali de katıldı.

Kaynak: Gündem
Ekleyen: HH
Sayı: 1083
Haber Arama  

© 2015 Site Sahibi Gündem Gazetesidir.
info@gundemgazetesi.com