Belediye başkan yardımcısının işyerine hırsız girdi
18-09-2019
İskeçe Belediye Başkan Yardımcısı Suha Bekiroğlu’nun işyerine hırsız girdi. Olay, 17 Eylül Salı’yı, 18 Eylül Çarşamba’ya bağlayan gece yaşandı.

İskeçe Belediye Başkan Yardımcısı Suha Bekiroğlu’nun işlettiği Gümülcine sokağında Yaka otobüs durağı yanındaki kahvehaneye hırsız girdiği bildirildi. Kimliği belirsiz hırsız veya hırsızların kahvehaneden iki büyük ekran televizyon, yaklaşık 70 euro para ve bir dosya içindeki bazı evrakları alarak kaçtığı öğrenildi.

Kahvehane sahibi ve İskeçe Belediye Başkan Yardımcısı Suha Bekiroğlu, olayla ilgili olarak GÜNDEM’e yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Olay, Çarşamba sabahı anlaşıldı. Babam sabah erken saatte dükkana gelince olayı fark etmiş. Kahvehanenin iki kapısı var. Pek fazla kullanmayan kapıyı zorlamışlar ve kilidini kırarak içeriye girmişler. Dükkandaki iki televizyonu da çalmışlar. Ayrıca yaklaşık 70 euro kadar bir parayı da kasadan almışlar. Bunun dışında dükkanın evraklarının olduğu bir dosya vardı. Onu da almışlar. Biz tabii ki hemen polisi aradık. Polis gelip gerekli araştırmayı ve incelemeyi yaptı. İnşallah sonuç alınır diye bekliyoruz.”

Kaynak: Gündem
Ekleyen: OA
Sayı: 1083
Haber Arama  

© 2015 Site Sahibi Gündem Gazetesidir.
info@gundemgazetesi.com