Anasayfa

05-07-2022
İbrahim Şerif BTTDD’ni ziyaret etti
Batı Trakya Türk Azınlığı Danışma Kurulu Başkanı ve Gümülcine Seçilmiş Müftüsü İbrahim Şerif, merkezi İstanbul’da bulunan Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneğini (BTTDD) ziyaret etti.
5 Temmuz 2022 SalıBatı Trakya Türk Azınlığı Danışma Kurulu Başkanı ve Gümülcine Seçilmiş Müftüsü İbrahim Şerif, merkezi İstanbul’da bulunan Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneğini (BTTDD) ziyaret etti.

BTTDD Genel Başkanı Hasan Küçük ile Batı Trakya Türk Azınlığı Danışma Kurulu Başkanı ve Gümülcine Seçilmiş Müftüsü İbrahim Şerif, merkezi İstanbul’da bulunan BTTDD Genel Merkezinde bir araya geldi. İkili görüşmenin ardından Batı Trakya Türk Azınlığı Danışma Kurulu Başkanı ve Gümülcine Seçilmiş Müftüsü İbrahim Şerif, BTTDD Genel Başkanı Hasan Küçük, BTTDD Genel Sekreter Besim İsmailbaşa, BTTDD eski genel başkanlarından Burhaneddin Hakgüder ve Batı Trakya Azınlığı Eğitim ve Kültür Şirketi (BAKEŞ) Genel Müdürü Pervin Hayrullah akşam yemeğinde bir araya gelerek, gündemde yer alan konuları ve Batı Trakya’da azınlık olarak yaşayan Türklerin toplumsal birlikteliğine ve kültürel değerlerine yönelik kurumsal faaliyetleri ele aldılar.

Haberler


Senatör Menendez Dedeağaç Limanı’nı ziyaret etti

Okullarda self test ve maskeler devam edecek mi?

Yediğinize, içtiğinize, giydiğinize dikkat!

‘Sümela Manastırı’ndaki ayin Yunanistan’a örnek olmalı’

Seçek Derneği’nden aşure etkinliği

AP Başkanı Yunanistan'ın AP milletvekilini dinlemesini ‘affedilemez’ buluyor

SİRİZA: Hükümet ‘var olmayan’ göçmenler için özür dilemeli

Mitarakis’ten ‘38 göçmen Türk yetkililer tarafından itildi’ iddiası

Gazprom Avrupa’yı yüzde 60 zamla tehdit ediyor

Haftalık koronavirüs raporu yayımlandı

Hayat pahalılığı nedeniyle Yunanlılar temel ihtiyaçları karşılamaya yöneldi

Mustafa Ali Çavuş’dan Athanasiu’ya tepki