Anasayfa

23-11-2022
Özgür Ferhat: ‘Tütüncümüzün destekçisi, taleplerinin takipçisi olacağım’
Özgür Ferhat, Trakya Tütün Üreticileri Kooperatifini ziyaret etti.
23 Kasım 2022 Çarşamba

SİRİZA Rodop milletvekili adayı ve SİRİZA Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Özgür Ferhat, Trakya Tütün Üreticileri Kooperatifini ziyaret etti. Ferhat, geçtiğimiz günlerde yapılan seçimlerle göreve gelen yeni yönetim kuruluyla görüştü. Özgür Ferhat, tütün üreticilerinin her zaman destekçisi ve taleplerinin takipçisi olacağını vurguladı.

Ferhat sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “Yeni göreve başlayan yönetim kurulu adına bizleri kooperatif binasında ağırlayan başkan sn. Sinan Amet, kasadar sn. Vedat Salih ve Y.K. üyesi sn. Latif Latif’ten kooperatifin yürüttüğü çalışmalar ve yakın gelecekteki hedefler hakkında detaylı bilgi alma ve fikir alışverişinde bulunma fırsatımız oldu.

Tütün üretiminde gelinen son durumu, gelişmeleri ve tarafımızca alınabilecek pozitif inisiyatifleri masaya yatırdığımız toplantının oldukça verimli geçmesi, her alanda işbirliğimizin ve desteğimizin, halkımız ve üreticilerimizin yararı ve çıkarları dogrultusunda devam edeceğinin teminatıdır. Siyasi olarak kooperatifimize ve tütüncülerimize her zaman destek olmaya, sahip çıkmaya devam edeceğimizi ve haklı taleplerinin yerine getirilerek üretime devam edebilmeleri adına garantör olacağımızı belirtirim.

Başkan Sinan Amet'e, tüm yönetim kurulu üyelerine ve kooperatif çalışanlarına samimi misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eder, yeni dönemde görevlerinin hayırlı uğurlu olmasını dilerim.”

Haberler


Oktay, Danışma Kurulu üyelerini kabul etti

16 yaşındaki genci ağır yaralayan polise ‘geçici ev hapsi’

Hafta sonu yağmurlu ve fırtınalı geçecek

AİHM kararlarını uygulamayan Yunanistan’a bir uyarı daha

Barker: ‘Geri itmeler yasa dışı’

Mainas: ‘Belediyenin borçları nedeniyle okullarda elektrik kesintisi tehdidi’

Danışma Kurulu üyeleri YTB Başkanı Abdullah Eren’i ziyaret etti

Çavuşoğlu, Batı Trakya Türk Azınlığı Danışma Kurulu üyeleri ile görüştü

Hükümet Sözcüsü protestocuları sağduyuya davet etti

Danışma Kurulu üyeleri Şeb-i Arûs törenlerine katıldı

Genç soydaş iş kazasında hayatını kaybetti

Yakıt yardımı için başvuru süresi doluyor