Anasayfa


16-09-2023
Cemil Kabza: ‘Çıkar için siyaset yapmadık, kimsenin adaylarıyla uğraşmadık’
İskeçe ilinde Mustafçova Belediye Başkan Adayı ve Halk Hareketi Listesi Başkanı Cemil Kabza, seçim bürosu açılışını ve adayların tanıtımını gerçekleştirdi. 15 Eylül Cuma akşamı Dolaphan’da yapılan etkinlikte listede yer alan adaylar ve Halk Hareketi destekçileri yer aldı.
16 Eylül 2023 Cumartesiİskeçe ilinde Mustafçova Belediye Başkan Adayı ve Halk Hareketi Listesi Başkanı Cemil Kabza, seçim bürosu açılışını ve adayların tanıtımını gerçekleştirdi. 15 Eylül Cuma akşamı Dolaphan’da yapılan etkinlikte listede yer alan adaylar ve Halk Hareketi destekçileri yer aldı.

Yağmurlu havaya rağmen gerçekleştirilen toplantıda konuşan Cemil Kabza, “Meydan boş değil, meydan Halk Hareketi gönül dostlarıyla dolu.” diye konuştu.

Yerel siyasete adım attıkları ilk andan itibaren halkın çıkarlarını gözettiklerini ifade eden Kabza, “İnsanımızın dertleriyle dertlendik. İnsanlığın son zamanlardaki en zor günleri olan pandemi döneminde asla siyasi rant peşinde koşmadık. Çıkar için siyaset yapmadık. Kimsenin adaylarıyla uğraşmadık ancak üzerimize atılacak her türlü iftira ve çirkin söylem asla cevapsız kalmayacak. ‘Ben’ yerine ‘Biz’ anlayışını en iyi şekilde temsil ettik ve temsil edeceğiz. Birileri gibi belediye yönetiminden rica etmedik, talep ettik. Dün ne dediysek, bugün de aynı şeyi söylüyoruz. Bizim yönetimimizde projelendirdiğimiz işlerin bugün belediyeyi ayakta tuttuğunu görmek bizleri gururlandırıyor. Biz belediyeciliğin devamlılık işi olduğunu çok iyi biliyoruz. Bugün gördüğümüz bu tablo bizi mutlu ediyor ve gururlandırıyor. Biz belediyeyi toparladık bunu asla unutmayın. Bundan sonra da ne gerekiyorsa yapacağız. Kendi menfaatlerini, toplum menfaatlerinin önüne koyanlara güle güle diyoruz.”

Kabza konuşmasının sonunda şu ifadelere yer verdi: “Sadece sözde değil, icraat için, kalıcı hizmet için, ben anlayışı yerine biz için, oy karşılığında hizmet anlayışının sona ermesi için, herkese eşit hizmet anlayışı için Halk Hareketinde birleşiyoruz. Bir olacağız, birbirimize güveneceğiz, azimli olacağız, el ele vereceğiz ve yeniden Halk Hareketi diyeceğiz.”

Haberler


Eyalet Başkan Yardımcısı Ahmet İbram ‘Seçim Gündemi’nde

‘Ciro hedefi 1 milyar dolar’

Türk Devletleri Teşkilatı 14 yaşında

SİYASİ REKLAM – Arif Mehmet – Yassıköy Belediyesi Meclis Üyesi Adayı

Eyalet Başkan Adayı Stergios İliopulos ‘Seçim Gündemi’ne konuştu

Bursa derneğinden seçim organizasyonu

Tıkızlı köyündeki mezarlık uzun yıllar sonra temizleniyor

Erdem Hüseyin, ‘Seçim Gündemi’nin konuğu oldu

Yunanistan, Ankara’daki terör saldırısını kınadı

Acil trombosit aranıyor!

Yeni doğan bebek sayısı 2022’de geriledi

Danışma Kurulu Ankara’daki terör saldırısını kınadı