Anasayfa


16-09-2023
Hemetli’ye yeni futbol sahasının yapımı için imzalar atıldı
Rodop iline bağlı Kozlukebir Belediye Başkanı Rıdvan Ahmet, Hemetli köyüne yeni futbol sahasının inşası için ilgili firma ile sözleşme imzaladı.
16 Eylül 2023 Cumartesi

Rodop iline bağlı Kozlukebir Belediye Başkanı Rıdvan Ahmet, Hemetli köyüne yeni futbol sahasının inşası için ilgili firma ile sözleşme imzaladı.

Sözleşme kapsamında 110 bin euroluk proje bütçesi ile Hemetli köyüne yeni bir 5×5 futbol sahası yapılması planlanıyor.

Konuyla ilgili Kozlukebir belediyesinden yapılan açıklama şöyle: “Bu proje, Hemetlinin spor altyapısını güçlendirmeyi ve halkımıza daha fazla spor imkanı sunmayı amaçlamaktadır. 5×5 futbol sahası, futbol severlerin bir araya gelip keyifli maçlar yapabilecekleri modern ve kullanışlı bir alan olacaktır.

Yeni 5×5 futbol saha projesi, Hemetli köyümüz ve Bölgemizin spor kültürünü geliştirmek ve vatandaşlarımızın sağlıklı yaşam tarzlarını teşvik etmek amacıyla atılan önemli bir adımdır. Belediye olarak, sporun insanların hayatında önemli bir rol oynadığına inanıyor ve herkesin spor yapabilmesi için gerekli olanakları sağlamaya odaklanıyoruz.

Yapılacak olan bu halı sahanın, Hemetli köyü ve Hemetli Bölgesi halkı için büyük bir değer taşıyacağına inanıyoruz. Projenin tamamlanmasıyla beraber, spor tutkunlarına yeni bir buluşma noktası sunulacak ve gençlerimize spor yapma alışkanlığı kazandırılması için bir fırsat yaratılacaktır.”

Haberler


Fener’deki bungalow deniz evleri ihaleyle kiralanacak

BTTÖB’den Başkonsolos Ünal’a ziyaret

Yarın hava sıcaklığı 40 derecenin üzerine çıkacak

Mora Yarımadası’nda yangın

Yassıköy’de sıcak sebebiyle okullar erken kapanacak

Asafoğlu: ‘Partimiz, kabuğundan yavaş yavaş çıkarak büyümeye başlıyor’

Ahmet Kurt’dan su kullanımı konusunda uyarı

Gümülcine Belediyesindeki okullarda erken paydos

Aşırı sıcaklardan dolayı eğitime ara

EFA’dan DEB Partisine tebrik

HÖH Bulgaristan seçimlerinde ikinci oldu

Kathimerini’den ‘yüzde 3’lük seçim barajı’ itirafı