Anasayfa


19-09-2023
Erdem Hüseyin seçim bürosunun açılışını ve aday tanıtımını gerçekleştirdi
Rodop ilinde Kozlukebir Belediye Başkan Adayı Erdem Hüseyin, seçim bürosunun açılışını ve aday tanıtımını 18 Eylül Pazartesi akşamı belediyenin merkezi olan Büyük Sirkeli’de gerçekleştirdi.
19 Eylül 2023 SalıRodop ilinde Kozlukebir Belediye Başkan Adayı Erdem Hüseyin, seçim bürosunun açılışını ve aday tanıtımını 18 Eylül Pazartesi akşamı belediyenin merkezi olan Büyük Sirkeli’de gerçekleştirdi.

Etkinlik, Birlik Listesi’nden Kozlukebir belediyesinin dört ayrı bölgesinden meclis üye adaylarının sahneye davet edilmesi ile başladı. Adayların kendilerini tanıtmalarının ardından toplu fotoğraf çektirildi.

Birlik Listesi Başkanı ve Kozlukebir Başkan Adayı Erdem Hüseyin yaptığı konuşmada, 8 Ekim tarihinde gerçekleşecek belediye seçimlerini kazanacaklarını söyledi.

Hüseyin, konuşmasında şunları dile getirdi:

"Bildiğiniz üzere Birlik Listemiz ilk olarak 2019 yılında kurulmuştur. Birlik listesine gönül vermiş inanmış tam 184 kişiyle kurulmuş ilk günden beri durmayarak gücümüze güç katarak büyümüş ve bugün 260 kişilik listesi ile Rodop ilinin en büyük listesi olmuştur. Bizlere olan inancınız ve desteğiniz için çok teşekkür ederim.

Birlik listesi olarak bizler; Kozlukebir belediyesinin en iyi şekilde yönetilerek, mevcut imkanları doğru bir biçimde kullanılarak, hakettiği modern imkanlara kavuşabileceğine, bir alt yapı sorunu gibi, içme suyu sorunu veya yol sorunu gibi içinde bulunduğumuz yüzyıl ile uyumsuz problemler ile boğuşmaması gerektiğine inanmaktayız.

İktidarı devraldığımızda bizler daha sıkı çalışmalarla tüm imkanları faydalı bir şekilde kullanabilmek için durmadan çalışacağız. İnsanlarımızın ihtiyaçlarına hiçbir zaman sırt çevirmeden kulak tıkamadan genç, dinamik ve bir o kadar da tecrübeli ekibimizle belediyede halkın çıkarları doğrultusunda hizmetimizi sürdüreceğiz. Bizler şu anda ana muhalefet olarak tabii ki yapılmayanların veya eksiklerin ya da yanlış yapılanların karşısında durup eleştirimizi yapacağız. Bugüne kadar tüm gerekli yapıcı eleştirilerimizi ve gerekli önerilerimizi saygı çerçevesinde yaptık. Bu bizim temel vazifemizdi.

İktidar olduğumuzda yanlışımızı gördüğünüzde bizleri de eleştirebilirsiniz çünkü ancak bu şekilde daha doğru yere gereken hizmetler ulaşmasını sağlamış olursunuz.

Her bir seçmenin olumlu veya olumsuz görüşleri, fikirleri bizler için çok değerlidir, eksik gördüğünüz yanlış düşündüğünüz her şeyi çekinmeden, şahsıma ya da meclis üyesi adayı arkadaşlarımıza ya da muhtar adaylarımıza söyleyebilirsiniz.

Αlgı oyunlarına kapılmadan, birlik beraberlik içinde kardeşçe, dostça, doğruluktan dürüstlükten ayrılmadan seçim dönemini sürdüreceğiz. Bu seçim sürecinin bir savaş değil bir bayrak yarışı olduğunu unutmayalım ve bu yarışın kazananı Kozlukebir halkı olsun.

Sizler beni Sirkelili olarak bilirsiniz; Birlik listemiz kurulduğundan beri ben Mehrikozluyum, ben Hemetliliyim ben Kozlukebirliyim.

Belediyemize bağlı 57 köyümüz var. Her biri benim köyüm, her bir köyümüzün sorunu benim sorunum anlayışıyla çıktık bu yola, böyle de devam edeceğiz.

Birlik Listemiz iktidara geldiğinde kapılarımız da telefonlarımız da her zaman herkese açık olacaktır. Belediyemiz halkımıza aittir bizlerde onlara hizmet etmek için orada olacağız.

Hiçbir zaman bizim tapulu malımızmış gibi hareketlerde bulunmayacağız herkesin amacı hizmet etmek ve topluma, bölgesine fayda sağlamak olmalı. Bu amaçla herkes elinden geleni yapıp zamanı geldiğinde daha genç dinamik bir ekibe yerini devretmeyi bilmeli. Halkımızın süslü cümlelere ve içi boş vaatlere değil hizmete ihtiyacı var!

Kozlukebir Belediyesi kaliteli ve nitelikli hizmeti, dürüstlük, eşitlik ve adalet ile yönetilmeyi hak etmektedir. Bölgemize fayda sağlamak adına sesimizi gereken yerlere duyuracak, bunun için fedakarlıktan ve özveriden kaçınmayacak ve bunu görev bilecek bir liste ile geliyoruz. Bölgesi için bu duygu ve düşüncelere sahip olan ve listemizde yer alan değerli adaylarımız ve bizi destekleyen halkımız ile heyecanlı bir yola çıkıyoruz. Bu iş bu defa olacak.

Biz Birlik Partisi olarak birlik ve beraberliği savunacağız. Ayrıştırıcı bir dil kullanmadan, kimseyi kötülemeden, kimseye çamur atmadan sadece kendi ilkelerimizi anlatarak seçmeni doğru karar vermeye, bizim yanımızda olmaya ve bize destek vermeye davet edeceğiz. Kapısını çalmadığımız hane, elini sıkmadığımız, kalbine dokunmadığımız kimsenin bizi desteklemesini bekleyemeyiz.”

Bu arada Erdem Hüseyin, diğer belediye başkan adayları Rıdvan Ahmet ve Tarkan Murtaza ile listelerine başarılar diledi.

Haberler


Fener’deki bungalow deniz evleri ihaleyle kiralanacak

BTTÖB’den Başkonsolos Ünal’a ziyaret

Yarın hava sıcaklığı 40 derecenin üzerine çıkacak

Mora Yarımadası’nda yangın

Yassıköy’de sıcak sebebiyle okullar erken kapanacak

Asafoğlu: ‘Partimiz, kabuğundan yavaş yavaş çıkarak büyümeye başlıyor’

Ahmet Kurt’dan su kullanımı konusunda uyarı

Gümülcine Belediyesindeki okullarda erken paydos

Aşırı sıcaklardan dolayı eğitime ara

EFA’dan DEB Partisine tebrik

HÖH Bulgaristan seçimlerinde ikinci oldu

Kathimerini’den ‘yüzde 3’lük seçim barajı’ itirafı