Anasayfa


10-02-2024
Erdem Hüseyin eğitim danışmanı atadı
Rodop iline bağlı Kozlukebir Belediye Başkanı Erdem Hüseyin, anaokulu öğretmeni Feyme Raif’i danışman olarak atadı.
10 Şubat 2024 Cumartesi

Rodop iline bağlı Kozlukebir Belediye Başkanı Erdem Hüseyin, anaokulu öğretmeni Feyme Raif’i danışman olarak atadı.

Patra Üniversitesi Anaokulu Öğretmenliği Bölümünden mezun olan ve daha sonra Trakya Demokritos Üniversitesi Tarih ve Etnoloji Bölümü Yerel Tarih ve Disiplinlerarası Yaklaşımlar alanında yüksek lisans yapan Feyme Raif, Belediye Başkanı Erdem Hüseyin’in eğitim, çevre, sosyal projeler ve sokak hayvanları alanından sorumlu danışmanı oldu.

Kozlukebir Belediyesi, yeni danışman atamasıyla ilgili olarak yayımladığı açıklamada Feyme Raif’le ilgili kamuoyuna bilgi verdi. Belediyeden yapılan açıklama şöyle:

"Kozlukebir Belediye Başkanı Ecz. Erdem Hüseyin’in eğitim, çevre, sosyal projeler ve sokak hayvanları alanında danışmanı Feyme Raif olmuştur.
Feyme Raif, 1990 yılında iki çocuklu bir ailenin ilk çocuğu olarak Dedeağaç’ta dünyaya gelmiştir, ilkokul eğitimini kendi köyü olan Karacaoğlan Azınlık İlkokulunda tamamladıktan sonra Şapçı Kültürlerarası Ortaokulu ve Lisesini bitirmiştir. İlk mesleki tercihi olan Anaokul Öğretmenliğini kazanmış ve eğitimini Patra Üniversitesinde tamamlamıştır. Üniversite eğitimi biter bitmez meslek hayatına hızlı bir giriş yapan ve 2011 yılından bu yana aktif olarak öğretmenlik mesleğini icra etmekte olan Feyme Raif, eğitim alanında da kendini geliştirmeye devam etmiştir, Trakya Demokritos Üniversitesi Tarih ve Etnoloji Bölümü Yerel Tarih ve Disiplinlerarası Yaklaşımlar Alanında Yüksek Lisans yapmış ve tezinde Azınlığımızın tarihi mirası olan Camilerimizi ve tarihteki önemlerini incelemiştir, halen alanıyla ilgili çeşitli eğitimleri takip ederek kendini geliştirmektedir. 2018 yılından bu yana sahibi olduğu “DİALOGUE” Çalışma ve Özel Eğitim Merkezinde çocuklara eğitim vermeye devam etmektedir. Kendisi 2015 yılından bu yana Taner Dikme Şakir ile evlidir ve bir çocuk sahibidir. Bölgemizin sorunlarıyla yakından ilgilenerek her zaman açık yüreklilikle fikirlerini beyan eden Feyme Raif belediyemize tecrübeleriyle faydalı olacaktır."


Haberler


İlhan Ahmet’in yeni icraatları ve Atina - Ankara hattında kirli gölgeler

UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde eşleşmeler belli oldu

SİRİZA’da olağanüstü gelişmeler

Özel üniversite yasa tasarısı protesto edildi

BTAYTD Kadınlar Kolundan ‘Kadının Evrendeki Estetiği’ konulu etkinlik

Kültür Bakanı Mendoni Gümülcine’yi ziyaret etti

‘İşletmeler için cihaz değişimi’ programına başvurular başladı

İskeçe Türk Azınlık İlkokulunda etkinliğe yine izin yok!

Bulgaristan vatandaşlığı almak için Bulgarca bilme şartı geliyor

Arıcılar Atina’da gösteri düzenledi

Salı günü kaybolan soydaş ölü bulundu

Trakya İş Adamları Derneği Erdem Hüseyin’i ziyaret etti