Anasayfa


10-02-2024
Danışma Kurulundan Mustafçova Belediye Başkanı Ahmet Kurt’a ziyaret
Batı Trakya Türk Azınlığı Danışma Kurulu, yeni göreve başlayan azınlık belediye başkanlarına gerçekleştirdiği ziyaretler çerçevesinde Mustafçova Belediye Başkanı Ahmet Kurt’u ziyaret etti.
10 Şubat 2024 Cumartesi

Batı Trakya Türk Azınlığı Danışma Kurulu, yeni göreve başlayan azınlık belediye başkanlarına gerçekleştirdiği ziyaretler çerçevesinde Mustafçova Belediye Başkanı Ahmet Kurt’u ziyaret etti.

Batı Trakya Türk Azınlığı Danışma Kurulu Başkanı ve Gümülcine Müftüsü İbrahim Şerif, İskeçe Müftüsü Mustafa Trampa ve Danışma Kurulu Genel Sekreteri ve Gümülcine Türk Gençler Birliği Başkanı Sedat Hasan’dan oluşan heyet, 9 Şubat Cuma günü İskeçe iline bağlı Mustafçova Belediyesi’ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Ahmet Kurt’la görüştü.

Ziyaretle ilgili Danışma Kurulundan yapılan açıklamada, Belediye Başkanı Ahmet Kurt’a nezaket ziyaretinde bulundukları ve kendisini tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledikleri ifade edildi.

Açıklamada, Danışma Kurulu heyetinin daha sonra Belediye Başkanı Kurt’la Paşevik köyünü ziyaret ederek burada soydaşlarla cuma namazı kıldığı belirtildi. Danışma Kurulunun açıklamasında, “Sayın belediye başkanımıza ve Paşevik köyü halkına göstermiş oldukları misafirperverlikten ve samimiyetlerinden dolayı teşekkür ederiz.” denildi.


Haberler


İlhan Ahmet’in yeni icraatları ve Atina - Ankara hattında kirli gölgeler

UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde eşleşmeler belli oldu

SİRİZA’da olağanüstü gelişmeler

Özel üniversite yasa tasarısı protesto edildi

BTAYTD Kadınlar Kolundan ‘Kadının Evrendeki Estetiği’ konulu etkinlik

Kültür Bakanı Mendoni Gümülcine’yi ziyaret etti

‘İşletmeler için cihaz değişimi’ programına başvurular başladı

İskeçe Türk Azınlık İlkokulunda etkinliğe yine izin yok!

Bulgaristan vatandaşlığı almak için Bulgarca bilme şartı geliyor

Arıcılar Atina’da gösteri düzenledi

Salı günü kaybolan soydaş ölü bulundu

Trakya İş Adamları Derneği Erdem Hüseyin’i ziyaret etti