Anasayfa


12-02-2024
Atina'da denizcilik şirketinde silahlı saldırıda dört ölü
Denizcilik şirketinin 70 yaşındaki eski çalışanı olan saldırganın üç kişiyi öldürdükten sonra ihtihar ettiği belirtildi.
12 Şubat 2024 Pazartesi

Atina'nın Glifada semtinde bir denizcilik şirketine silahlı saldırıda biri saldırgan dört kişi öldü. European Navigation şirketine yapılan saldırıda, ortaklardan biri olan kadın armatörün, şirketin CEO'sunun ve bir kaptanın hayatını kaybettiği bildirildi.

Bu sabah pompalı tüfekle ateş ederek içeri giren silahlı saldırgan denizcilik şirketi binasının bodrum katında ölü bulundu. Polisten alınan ilk bilgilere göre, EKAM ekibi saldırganı bodrum katında yanında pompalı tüfekle ölü olarak buldu.

Saldırıda, Maria Karnesi (armatör Spiros Karnesis'in kız kardeşi), Antonis Vlassakis (Despina Karnesis'in kocası ve şirketinin CEO'su) ve Elias Kukularis (eski kaptan ve çalışan) hayatını kaybetti. Saldırganın da saldırıdan sonra intihar ettiği belirtildi.

70 yaşındaki Mısırlı saldırganın Karnessi ailesinin yanında 36 yıldır çalıştığı belirtildi. Kanessi ailesi içinde kardeşler arasında yaşanan anlaşmazlıklar nedeniyle "Ari" isimli Mısırlının işten çıkarıldığı öğrenildi.

Haberler


15 Temmuz şehitleri Gümülcine Başkonsolosluğunda anıldı

EURO 2024 şampiyonu İspanya

Azınlık kurumlarından ‘15 Temmuz’ mesajları

Müftü Mete ölümünün ikinci yıl dönümünde kabri başında anıldı

ABD başkan adayı Trump’a suikast girişimi

Yaşlılar ve riskli gruplara Kovid uyarısı

Önce eşini vurdu sonra intihar etti

Ahmet Mete İzmit’te anılıyor

İşkencenin Önlenmesi Komitesi Yunanistan’ı uyardı

Sıcaklıklar daha da artacak!

İpsala Belediyesi, Dr. Sadık Ahmet'in ismini caddeye veriyor

Dere yatakları ve kanalların temizliği yapılacak