Anasayfa


02-04-2024
Eyalet Başkanı Topsidis iftar verdi
Doğu Makedonya – Trakya Eyalet Başkanı Hristodulos Topsidis, azınlık siyasetçileri, belediye başkanları ve yerel yöneticilerle, azınlık basınını iftar yemeğinde ağırladı. İftar, Gümülcine’nin Çepelli köyündeki Mangal Lokantasında yapıldı. İftara katılan davetliler Eyalet Başkanı Topsidis ve eyalet yöneticileri tarafından karşılandı.
2 Nisan 2024 SalıDoğu Makedonya – Trakya Eyalet Başkanı Hristodulos Topsidis, azınlık siyasetçileri, belediye başkanları ve yerel yöneticilerle, azınlık basınını iftar yemeğinde ağırladı. İftar, Gümülcine’nin Çepelli köyündeki Mangal Lokantasında yapıldı. İftara katılan davetliler Eyalet Başkanı Topsidis ve eyalet yöneticileri tarafından karşılandı.

Azınlık milletvekilleri Hüseyin Zeybek, Özgür Ferhat, Burhan Baran ile belediye başkanları Erdem Hüseyin ve Caner İmam ile aynı masada oturan Topsidis, daha sonra tüm davetlilerle sohbet etme fırsatı buldu. İftara katılan konuklar Eyalet Başkanı Topsidis’le hatıra fotoğrafı çıktı.
Eyalet Başkanı Topsidis iftar sonrası yaptığı konuşmada, davetine katılanlara teşekkür ederek konukların Ramazan ayını kutladı. İlk kez böyle bir iftarda bölgedeki yerel yöneticilerle bir arada olmak istediklerini söyleyen Topsidis, bölgenin gelişmesi ve ayrım yapmadan tüm vatandaşların kalkınması için çalışacaklarını belirtti.

Bölgenin sorunlarını bildiklerini dile getiren Topsidis, bu sorunları çözüme kavuşturmak için çalışma arkadaşlarıyla birlikte gayret sarf ettiklerini kaydetti.

Topsidis, herkese sağlık içinde geçireceği bir bayram diledi.

Haberler


Türk askeri heyeti Ferecik’teki Piyade Tugay Komutanlığını ziyaret etti

Atina ve Selanik’te 23 Nisan coşkusu

Gümülcine’de DEB Partisi ile EFA’dan ortak etkinlik

Geleneksel ’Çocuk Şenliği’ne yoğun ilgi

Gümülcine Müftülüğünün düzenlediği bilgi yarışması tamamlandı  

Yassıhöyük barajından Kuruçay’a bırakılan su miktarı arttırıldı  

Hakan Aysev’den Gümülcine’de muhteşem konser

Baran, İkinci Şans Okullarındaki öğrencilerin ulaşım sorununu sordu

İskeçe’de hatim etkinlikleri başlıyor

Yerapetritis: ‘Deniz parklarının yeri henüz belirlenmedi’

UEFA Avrupa Konferans Ligi yarı final eşleşmeleri belli oldu

Yapay Zeka: Fırsatlar ve Dezavantajlar