Anasayfa


14-09-2023
Özgür Ferhat: ‘SİRİZA’nın başkanını seçebilmek için hep birlikte sandığa gidelim’
Rodop SİRİZA Milletvekili Özgür Ferhat, bölge seçmenlerini SİRİZA’nın yeni başkanını seçme sürecine destek vermeye çağırdı.
14 Eylül 2023 Perşembe

Rodop SİRİZA Milletvekili Özgür Ferhat, bölge seçmenlerini SİRİZA’nın yeni başkanını seçme sürecine destek vermeye çağırdı.

Yayımladığı videoda, SİRİZA’nın uyguladığı siyasetle bölge ve azınlığa en yakın siyasi parti olduğunu belirten Ferhat, “Önümüzdeki pazar günü gelin hep birlikte SİRİZA seçim merkezlerine gidip yeni başkanı belirleyelim ve önümüzdeki dönemde doğru siyasi inisiyatifleri hep birlikte alalım.” ifadelerini kullandı.

Özgür Ferhat’ın açıklaması şöyle:

“Değerli Rodoplular,
Bildiğiniz üzere yıllardan beri uyguladığı doğru siyasetle bölgemize ve azınlığımıza en yakın parti olan SİRİZA yeni bir döneme geçmektedir. Bu doğrultuda önümüzdeki pazar günü 17 Eylül’de SİRİZA başkanlık seçimleri yapılacaktır ve halkımızın kullanacağı oylar doğrultusunda SİRİZA’nın yeni başkanı belirlenecektir. Ülkemiz ve bölgemiz çok zor bir dönemden geçmektedir. Değerlerimize, hakkımıza, hukukumuza, mücadelemize, geçmişimize ve daha iyi bir gelecek talebimize yanıt verebilecek bir iktidar partisi olan SİRİZA’nın başkanını seçebilmemiz için pazar günü hep birlikte sandığa gitmemiz gerekiyor. O yüzden ben sizlerin milletvekili olarak sizden bir ricada bulunuyorum. Önümüzdeki pazar günü gelin hep birlikte SİRİZA seçim merkezlerine gidip yeni başkanı belirleyelim ve önümüzdeki dönemde doğru siyasi inisiyatifleri hep birlikte alalım. Sizleri saygılarımla selamlıyorum.”

17 Eylül Pazar günü Bekirli, Yassıköy, Çepelli, Gümülcine, Kozlukebir ve Şapçı’da oluşturulacak seçim merkezlerinde 08.00 – 20.00 saatleri arasında SİRİZA’nın yeni başkanını belirlemek içi oy kullanılabilecek.

Haberler


Eyalet Başkan Yardımcısı Ahmet İbram ‘Seçim Gündemi’nde

‘Ciro hedefi 1 milyar dolar’

Türk Devletleri Teşkilatı 14 yaşında

SİYASİ REKLAM – Arif Mehmet – Yassıköy Belediyesi Meclis Üyesi Adayı

Eyalet Başkan Adayı Stergios İliopulos ‘Seçim Gündemi’ne konuştu

Bursa derneğinden seçim organizasyonu

Tıkızlı köyündeki mezarlık uzun yıllar sonra temizleniyor

Erdem Hüseyin, ‘Seçim Gündemi’nin konuğu oldu

Yunanistan, Ankara’daki terör saldırısını kınadı

Acil trombosit aranıyor!

Yeni doğan bebek sayısı 2022’de geriledi

Danışma Kurulu Ankara’daki terör saldırısını kınadı